Skatiname nebijoti krepšelį pripildyti vaikiškais drabužiais net ir tada, kai nesate tikri dėl dydžio, spalvų ar kitų detalių!

Elektroninės vaikiškų drabužėlių parduotuvės Kidsstyle.lt tikslas yra kaip įmanoma labiau supaprastinti apsipirkimą.

Kiekviena mama ar tėtis pripažins - apsipirkti su išdykusiu vaiku ar ką tik pasaulį išvydusiu mažyliu yra išties sudėtinga, todėl Kidsstyle.lt komanda yra pasiruošusi padėti.

Užsakant prekių už daugiau nei 25 Eur - pristatymas tiesiai į namus Jums nieko nekainuos, o grąžinimas per kurjerius nemokamas visada!*

Taip pat matuotis prekes galėsite visą mėnesį - skirtingai nei kitos el. parduotuvės mes prekių gražinimo terminą pratęsiame nuo 14 dienų iki 30 dienų.

Daugiau apie prekių grąžinimo taisykles skaitykite ČIA.

Į Jūsų siuntą mes pridėsime prekių grąžinimo aktą, kurį, pagal ten esančius nurodymus, norėdami grąžinti prekę(-es) turėsite užpildyti ir įdėti į siuntą.

Pasirinkite patogiausią kurjerį grąžinimui ir vadovaukitės aprašyta grąžinimo instrukcija:


Prekės grąžinimas per Omniva
 Prekės grąžinimas per LP Express Prekės grąžinimas per DPD

• Norint grąžinti prekes, kurias atsiėmėte fizinėje parduotuvėje, galite jas pristatyti atgal arba susisiekite su mumis ir mes Jūsų el. paštu išsiųsime grąžinimo lipduką.

• Norint grąžinti prekes į fizinę parduotuvę, jas, kartu su grąžinimo aktu, pristatyti adresu: Ateities pl. 23, LT-52167, Kaunas Darbo dienomis, nuo 10:00 iki 18:00.

Mes, gavę prekes, pinigus paprastai grąžiname per 3 d.d.

• Norint apkeisti prekes (kai netinkami dydžiai, spalvos ar k.t. ypatybės) prašome tokiu pačiu principu grąžinti prekes ir pateikti naują užsakymą. Rekomenduojame susisiekti su mumis prieš darant naują užsakymą tam, kad galėtumėme patarti, pakonsultuoti dėl kitų galimų rūbelio dydžių ar alternatyvų.

• Kilus klausimams dėl prekių grąžinimo, prašome susisiekti su mūsų internetinės parduotuvės komanda, kuri padėti yra pasiruošusi visada!

*Grąžinant prekes, prašome vadovautis prekių grąžinimo tvarka ir taisyklėmis, nurodytomis Kidsstyle.lt tinklapio informacijoje. Pirkėjui nusprendus prekes grąžinti kitais būdais ar kitokia tvarka nei nurodyta Kidsstyle.lt tinklapio informacijoje, grąžinamų prekių pristatymo išlaidos nebus kompensuojamos.

Matuokitės drabužėlius patogiai!

<< Informacija atnaujinta 2021.04.15 >>

grįžti į viršų